Rajzpályázati sikereink

Ünnepélyes körülmények között adták át az Alföldvíz Zrt. Víz világnapja alkalmából meghirdetett „Miként védd a környezeted?” című rajzpályázatának nyereményeit pénteken délután Békéscsabán, a Körösök Völgye Látogatóközpontban. A kiírásra több száz alkotás érkezett Békés, Bács-Kiskun, Csongrád és Hajdú-Bihar megyéből.
Az óvodás korosztály kategóriában a Százszorszép Óvoda 8 nagycsoportosának közös alkotása nyerte el a II. helyezést, melyet 100 000 Ft értékű óvodai kirándulásra felhasználható utalvánnyal díjaztak.
Büszkék vagyunk kis művészeinkre: Munkácsi Petra (Süni csoport), Kürti Péter, Nagy Lívia, Szerető Luca (Breki csoport), Kiss Cintia, Szendrei Virág (Nyuszi csoport), Szilágyi Zsófia, Laskai Levente (Maci csoport)